Tagi: ausu monitoru se215, lc upc, Opera, fc lai sc, 4 core šķiedras, austiņu posmā, 1 core optisko šķiedru kabeļu, auss se, whizzer, piliens kabeli fiber optic.

€22.94
  • Pieejams
  • o19562


  • Objekta Garumu: 5m
  • Core gladding diametrs: 9/125
  • Modeļa Numurs: EB4SOALCSC005
  • Kabeļa garums: 5meters
  • Pielāgot: Atbalsts
  • Krāsa: Melns
  • Zīmola Nosaukums: EB-LINK
  • Savienotājs B: SC
  • Savienotājs A: LC
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Stāvoklis: Jauns
  • Šķiedras Tips: OS1
  • Kabeļa Tips: 4 CORE
  • Šķiedru Diametrs: 3,0 MM
  • Savienotāja Tips: SC/FC/ST


16ft Āra Bruņu 5Meters LC-MS 4 Core 4Strand SM 9/125 OS1 Single-mode Fiber Optic Patch Kabelis Vadu Džemperis LC ar SC, LC/PC, SC/PC, LC/UPC

Metāla bruņas, spēcīgu stiepes izturību!

Apraksts:

5Meters,Āra Bruņu Kabeli,9/125,L un C/PC, SC/PC,4 Core,Singlemode

Lielu elastību un izturību, ar metāla apvalku, kas izmitināti spēcīga ārējā apvalka virs stikla šķiedra

Saderīga ar visām standarta optiskās šķiedras iekārtu un savienotāji

Keramikas savienotāji nodrošina zemu signāla zudums, un augsta uzticamība

Visi mūsu produkti ir 100% jaunu optiskās šķiedras kabeli, carrier-klases kvalitāti ,un 100% pārbaude pirms piegādes.

Piezīme: Garuma un savienotājs ir customizable, pls sazinieties ar mani, lai citāts.

100% jauni materiāli un Pārvadātājs-klases kvalitāti.

Tehniskās Specifikācijas:

Pasūtīšanas informācija:

Optiskās šķiedras savienotājs : LC,ST, MK, VK, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Gredzenu, Interfeisa tips: APC , PC , UPC Šķiedras serdes: Simplex, duplex Šķiedras veids; multimodālu(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Šķiedras diametrs(mm): Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kabeļa garums; pielāgot

Kuģniecības Mēs kuģis visus objektus visā pasaulē bez maksas, izmantojot ekonomikas piegāde.Visiem importētājiem nodevām un nodokļiem ir atbildīgs pircējs.Vienumi ir nosūtīti uz pircēja apstiprināts adrese no pirmdienas līdz piektdienai (nedēļas Nogale& Brīvdienu izslēgts), lūdzu, Lūdzu, pārbaudiet savu piegādes adresi uzmanīgi, pirms norēķināšanās.Ja jūs vēlaties mainīt adresi, pls, lūdzu sazinieties ar mums,Citādi, visas pārmaiņas informāciju var neņemt vērā, kad nosūtīts

PIEZĪME :

Vienums tiks nosūtīti no HK;

Kuģniecības laiks svārstās no 3 līdz 25 darba dienas:

ASV/Galvenā Europeancountries------10~15working dienas

Citām valstīm------15~25working dienas

Steidzamu pieprasījumu,pls veida izvēlēties express, piemēram, DHL,UPS,Fedex, un tā tālāk.

Tāpēc, ka sarakstā, ko ierobežojumus, mums nav, augšupielādēt dažādus objektus.

Vairumpircējiem Lūdzu, Sazinieties ar mums Pirms Solīšanas! ! ! ! ! ! ! !

Garantija un Atgriešana Mēs nodrošinām 1 gada, nomaiņa un 3 gadu garantijas apkope.Mūsu garantija neattiecas uz ļaunprātīgu izmantošanu, fizisko kaitējumu, ūdens bojājumu, nozaudēšanu vai zādzību.Visiem pirkumiem, kas var atdot atpakaļ within14 dienu laikā no dienas, kad iegādi par pilnu kompensāciju vai maiņas.Visiem produktiem ir jābūt to sākotnējā stāvoklī.Preces, kas ir bojātas vai trūkst detaļu netiek atgriezta

Sazinieties ar Mums, Mēs ceram, ka jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu un savukārt atalgot mūs ar piecu zvaigžņu vērtējumu.Jūsu pozitīvas atsauksmes, būs liels encourgement mums turpmākajā darbā.Ja jums ir daži vērtīgi ieteikumi vai kādas problēmas ar mūsu objektus vai piegādi.Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, pirms jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite.Mums būs atbildes uz jebkuru jautājumu, 24 stundu laikā (izņemot nedēļas Nogales un Brīvdienas ).Pēc tam, mēs centīsimies mūsu labāko, lai atrisinātu problēmu ASAP.

Par Mums Laipni lūdzam mūsu Original-Items.cam veikalā!Dibināta 2008. gadā, Shenzhen EB-LINK technologies Co., Sia ir vadošais ražotājs,kas piedāvā fiber optisko transceivers,fiber optic patch auklas un optisko iekārtu.Tās produkti ir piegādāti uz jomām, kas no Ķīnas, lai visā pasaulē, kas Mums ir desmit gadu pārdevējam Original-Items.cam, ar mūsu lielo komandu, primāro enerģijas avotu, mēs piedāvājam labāku un labāku kvalitāti, Konkurētspējīgu cenu, un piesardzīgs pakalpojumu.


Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti